+38 (093) 062-16-90
Lifecell Kiyvstar

Політика безпеки

1. Надання інформації Клієнтом

1.1. При реєстрації на Сайті Клієнт надає наступну інформацію: Прізвище, Ім'я, по Батькові, адреса електронної пошти, пароль для доступу до Сайту.
1.1. При оформленні замовлення Клієнт може надавати наступну інформацію: Прізвище, Ім'я, по Батькові, адресу для доставки замовлень, номер контактного телефону.
1.1. Надаючи свої персональні дані при авторизації/реєстрації на сайті, Клієнт погоджується на їх обробку протягом невизначеного терміну в цілях виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Клієнтом, продажу їм товарів і надання послуг, надання їм довідкової інформації, а також у цілях просування товарів, робіт і послуг.
1.1. Клієнт має право отримати інформацію, що стосується обробки його персональних даних (у тому числі про способи і цілі обробки, про осіб, які мають доступ до персональних даних або яким можуть бути розкриті персональні дані).

2. Використання інформації, наданої Клієнтом і одержуваної Продавцем

2.1. Продавець використовує надані Клієнтом дані протягом всього терміну реєстрації Клієнта на Сайті в цілях:

2.1.1. Реєстрації/авторизації Клієнта на Сайті;
2.1.2. Обробки замовлень Клієнта та виконання своїх зобов'язань перед Клієнтом;
2.1.3. Здійснення діяльності по просуванню товарів і послуг;
2.1.4. Аналізу купівельних особливостей Клієнта і надання персональних рекомендацій.

3. Надання та передача інформації, отриманої Продавцем

3.1. Продавець зобов'язується не передавати отриману від Клієнта інформацію третім особам. Не вважається порушенням надання Продавцем інформації агентам та третім особам, які діють на підставі договору з Продавцем, для виконання зобов'язань перед Клієнтом і тільки в рамках договорів.
3.2. Не вважається порушенням зобов'язань передача інформації відповідно до обґрунтованих вимог законодавства України.
3.3. Продавець має право використовувати технологію "cookies". "Cookies" не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.
3.4. Продавець отримує інформацію про IP-адресу відвідувача Сайту VAPE HYDRA і відомості про те, за посиланням з якого інтернет-сайту відвідувач прийшов. Дана інформація не використовується для встановлення особистості відвідувача.
3.5. Продавець не несе відповідальності за інформацію, надані Клієнтом на Сайті в загальнодоступній формі.
3.6. Продавець при обробці персональних даних приймає необхідні і достатні організаційні та технічні заходи для захисту персональних даних від неправомірного доступу до них, а також інших неправомірних дій у відношенні персональних даних.