Знижка 10% по промокоду - SALE10

Тара (флакони) для самозамеса


Тара (флакони) для самозамеса

Якщо ви вже давно захоплюєтеся парінням або тільки нещодавно пристрастилися до нього, у вас закономірно виникає проблема вибору смаку і кількості вмісту нікотину. Якщо ви не можете підібрати для себе підходящу готову суміш, вам варто зайнятися самозамесом.

Тут відразу виникає питання: у чому змішувати і зберігати отриману суміш? Звичайно ж, вам потрібна спеціалізована тара, яка коштує недорого і є загальнодоступною. Перше, на що варто звернути увагу при її виборі, – це те, що флакони для рідин бувають двох типів матеріалу: пластик і скло.

Звичайно, для домашнього використання краще вибрати скляну тару, яка є екологічно чистою, рідини, що знаходяться в ній, не вступають у взаємодію з самим флаконом. Також така тара точно є безпечною для здоров'я. Єдиний мінус – це крихкість такої тари, і, відповідно, її незручно використовувати в перевезенні.

Навпаки пластикові флакони легкі і надійні. У такій тарі зручно перевозити рідини, адже вона не б'ється, до того ж при необхідності її можна просто стиснути і видавити всю наявну в неї рідину до останньої краплі. Але зберігати в такій тарі нікотин тривалий період не рекомендується.

Визначившись з матеріалом, варто звернути увагу, що флакони для самозамеса бувають різних типів. Бувають з піпетками, крапельницями і голками, завдяки чому мають дуже вузький носик, а також банки з широким горлом. В останніх дуже добре зберігати базу. Однак використовувати їх для дозування незручно. Для цього краще використовувати пластикові пляшки з крапельницею або скляні з піпеткою. Такі пляшечки дозволяють максимально точно відміряти необхідну дозу рідини для паріння.

Придбати флакони для рідини всіляких видів, типів і обсягів ви можете в інтернет-магазині Vape Hydra. Багатий вибір тари і низькі ціни не залишать вас байдужими, і ви підете від нас з покупкою. За всіма питаннями вас можуть проконсультувати наші продавці, які із задоволенням нададуть вам всю необхідну інформацію.
Топ продажу
Піпетка Пастера 3 мл
Топ продажу
Флакон 250 мл
Флакон 250 мл

12.00грн.

Топ продажу
Флакон Chubby Gorilla v3 30мл Клон (Чорний)
Топ продажу
Флакон з крапельницею 100 мл
Топ продажу
Флакон Rockstar 60 мл
Топ продажу
Флакон з крапельницею 30 мл
Топ продажу
Флакон олівець 30 мл
Показано від 1 до 15 з 15 (всього сторінок: 1)
0