Гліцерин і пропіленгліколь


Пропіленгліколь (PG) і гліцерин (VG)

Деякі до сих пір до кінця не знають, як розшифровуються ці позначення. І щоб вам було простіше зрозуміти, ми розповімо, що вони означають:

  • PG (Propylene Glycol) – це стандартне позначення пропіленгліколю. Він представляє собою органічне з'єднання, що отримується з пропиленоксида. Він безбарвний, не має запаху, смаку і трохи в'язкий. Щодо його безпеки для вашого здоров'я можете не хвилюватися, адже його визнали небезпечним практично у всіх країнах світу;
  • VG (Vegetable Glycerin) – це рослинний гліцерин. Отримують його в основному з рослинних олій. Він прозорий, не має запаху, в'язкий (більше ніж пропіленгліколь), і має солодкуватий смак. Купити гліцерин ви можете в нашому інтернет-магазині Vape Hydra. Також безпечний для організму людини.

Тепер ви знаєте, що з себе представляють ці рідини, які їхні характеристики і головне, те, що вони безпечні для вашого здоров'я. Далі нам слід розповісти вам, яким чином ці речовини пов'язані з електронними сигаретами і як їх застосовують.

Застосування

Крім того, що PG і VG застосовуються в інших галузях типу фармацевтики, косметології, харчовій промисловості, вони також застосовуються виготовлення рідин для електронних сигарет. І ми розповімо, яким чином їх використовують у цьому випадку:

  • Гліцерин для самозамеса більш популярний, ніж пропіленгліколь. Головною його перевагою є генерація великої кількості пари при нагріванні. Саме тому вейперы, які перебувають у захваті від щільного і густого пара, вибирають його. Відомо, що харчової гліцерин абсолютно безпечний для людини, і якщо вживати не більше 30 мл на день даної речовини, на здоров'я парильника це в жодному разі не вплине. Рідина з великим вмістом гліцерину більш густа.
  • Пропіленгліколь використовується як розчинник для гліцерину і ароматизаторів у самозамесе. Рідина з великим вмістом пропіленгліколю більш рідка це сприяє тому, щоб в атомайзерах з маленькими проточками вона легше попададала у випарну камеру, а на слабких модах видавала гідний смак при низьких температурах.

Гліцерин і пропіленгліколь для самозамеса ви зможете придбати в нашому вейп-шопі.Топ продажу
Харчовий гліцерин (VG) Glaconchemie 99.9% USP
Харчовий гліцерин (VG) Glaconchemie 99.9% USP
5
135 грн
Топ продажу
Харчовий пропіленгліколь (PG) BASF 99.9% USP
Харчовий пропіленгліколь (PG) BASF 99.9% USP
7
185 грн
Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)