Готові бази (основи) для самозамеса рідини


Готові бази/рідини для електронних сигарет

Вони є найбільш важливими для тих, хто планує робити самозамес. Без них рідину просто не вийде, адже вони і є її основою. У нашому вейп-шопі Vape Hydra ви зможете знайти такі готові бази:

Стандартні бази:

  • 70%VG + 30%PG;
  • 50%VG + 50%PG;

Бази для великих хмар:

  • 80%VG + 20%PG;

Крім цього, у вас є можливість придбати їх у різних обсягах і фортеці. Для тих, хто не любить морочитися і воліє купувати бази відразу у великих кількостях, у нас знайдуться ємності розміром до 500 мл. А для тих, хто планує робити для себе трохи рідини, є варіант придбати основи об'ємом 250 мл База для замісу в такому та інших обсягах доступна вам в нашому магазині.

З чого складаються?

Наші бази мають в собі два елементи – гліцерин і пропіленгліколь, при необхідності додається нікотин. Ви можете вибрати будь-яку фортецю і співвідношення бази по необхідності.

Варто пам'ятати, що гліцерин і пропіленгліколь різняться між собою за характеристиками і вам варто це врахувати при виборі бази. Якщо ви віддаєте перевагу щільний пар, то для вас стане ідеальним варіант, де гліцерину більше, ніж пропіленгліколю. Варто пам'ятати що бази де більше гліцерину більш в'язкі, тому на атомайзерах з вузькими проточками для рідини такі бази можуть викликати гарік.Топ продажу
Готова база 100мл
Готова база 100мл

70 грн

Топ продажу
Готова база 250мл
Готова база 250мл

115 грн

Топ продажу
Готова база 500мл
Готова база 500мл
15

200 грн

Топ продажу
Готова база 1 літр
Готова база 1 літр
1

345 грн

Топ продажу
Готова сольова база 100мл
Готова сольова база 100мл

70 грн

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)
0