Зарядки акумуляторів 18650


Зарядний пристрій для акумуляторів 18650

Ви любите парити? Значить ви вже стикалися з проблемою, коли розряджаються акумуляторні батареї. При тому, це незручність виникає в самий невідповідний і незручний момент.

У нашому магазині ви можете придбати оригінальний зарядний пристрій для акумуляторніх батарей яке дозволить мати завжди заряджений комплект для паріння і більше не відчувати незручностей, пов'язаних з вбраними батареями.

Зарядний пристрій від мережі заряджає акумуляторні батареї для подальшого їх використання. Ще зарядний пристрій має можливість частково повторювати батарею для зміцнення в ній заряду.

При тому ви зможете купити акумуляторні батареї та зарядний пристрій підібравши для себе найбільш прийнятну комплектації. Наприклад, пристосування Liitokala Lii-500 оригінал володіє такими режимами як:

  • заряд;
  • розряд-заряд і обмірювання ємності на циклі заряду;
  • заряд-розряд-заряд, і обмірювання ємності на циклі ряду, при цьому режимі всі канали цілком незалежні. Можна вибрати для будь-якого каналу як режим, так само і струм.

Вам досить просто буде вставити в нього батареї і апарат сам визначить вид і кращий режим зарядки. Ви зможете самі налаштувати режим зарядки, для якого достатня натиснути клавіші, які стояти над потрібним каналом приладу.

Також ви можете купити зарядний пристрій Nitecore i4 має 4 незалежних канали заряду. Таке пристосування володіє безпекою від перезарядження і виключає ймовірність вставити різні типи батарей від АА до С.

Зарядка для акумуляторніх батарей представлена нашим магазином, це можливість для вас в будь-який зручний час заряджати і не боятися що ви залишитеся з порожніми акумуляторними батареями.

Якщо вам знадобилося зарядний пристрій для акумуляторніх батарей, купити ви його можете легко і швидко в один клік мишею. Наш інтернет-магазин Vape Hydra надає таку можливість з доставкою по Києву та Україні. Від вас вимагається лише вибрати якесь зарядний пристрій вам більше підходить.

Швидкістю і якістю обслуговування у нашому магазині ви будете приємно здивовані. А про якість зарядних пристроїв можна говорити годинами. Всі надані зарядки є оригіналами. Замовте пристрій і ви самі переконаєтеся в його якості та довговічності. А так само в того як зручно ніколи більше не переживати за старі батареї.Зарядний пристрій Golisi S4
570 грн
Зарядний пристрій Nitecore i2 NEW
1
420 грн
Зарядний пристрій Nitecore i4 NEW
1
630 грн
Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)