Акумулятори 18650 для електронної сигарети


Вибір акумулятора для електронної сигарети

У нашому магазині ви можете придбати акумулятор для мехмода і будь-який інший електронної сигарети. При виборі акумуляторів, один з головних параметрів це швидкість розрядки акумуляторів, тобто його ємність і сила струму. У нас ви можете підібрати собі батарею для ваших потреб. Наявність запасного акумулятора для мехмода, дозволить вам замінити вже розрядився акумулятор на свіжо заряджений.

Всі акумулятори надані на нашому сайтіоригінальні. Є знамениті фірми Samsung, Sony, LGякі вважаються кращим вибором для електронних сигарет. Найпопулярнішим типорозміром акумуляторів для електронних сигарет є 18650 (65мм - висоти, 18мм - ширини). 

Акумулятори для мехмода (високотоковие - спокійно витримують опір нижче 0,1Ом, при проблемах з намотуванням НЕ відірвуть вам руки):

 • Samsung 25R - початковий аккум для хутра, нижче 0,1Ом починає грітися;
 • Sony VTC5 - хороший варіант на повседнев для хутра від 0,07Ом - 0,1Ом відмінно себе почуває;
 • Sony VTC5A - монстр, руки будуть цілі, спокійно спокійно тягне 0,07Ом.

Приклади наведені для намоток з низьким опором, для будь-яких інших намоток можна використовувати і акумулятори які призначені для плат.

Акумулятори для плати (всі акумулятори являються аналогами, VTC6 злегка яскравішою інших)

 • Samsung 30Q
 • LG HG2
 • Sony VTC6
  Ніякі інші акумулятори більше і не потрібні. Тим більше що майже всі це Перепакована Samsung, Sony або LG.

Акумулятори, на жаль, мають свій певний термін служби, і знайти їм заміну ви можете у нас в магазині. В інтернет-магазині Vape Hydra ви можете підібрати для себе акумулятори для мехмода які відповідають вашим смакам і запитам.

Правила експлуатації акумулятора

 • Тримати електронну сигарету подалі від морозу та прямого сонячного проміння. Так як екстремальна погода може призвести до руйнування Li-ion елемента в батареї і її плавлення, що призведе до деструкції, що приводить до витоку електроліту.
 • Уникати переразряда акумулятора, не мучити його наприклад на механічному моді до останнього пиха.
 • Не можна застосовувати зіпсовані батареї - може бути небезпечним для ваших кінцівок.
 • Сервісний центр радить чистити ваші батареї раз в тиждень. Якщо забруднення збираються на батареї в точці включення, застосовуйте спиртову серветку і ластик щоб делікатно очищати батарею.

Купити акумулятор для електронної сигарети

Vape Hydra пропонує своїм відвідувачам великий вибір акб для вейпа. Тут ви можете підібрати для себе тільки якісні і перевірені акумулятори для електронних сигарет.

У нашому інтернет - магазині ви можете придбати кращий акумулятор для мехмода, і не тільки. У нас є великий вибір акумуляторів для ваших пристроїв, які зроблені на вищому рівні і відрізняються своєю довговічністю.Топ продажу
Акумулятор LG HG2
Акумулятор LG HG2
1
180 грн
Акумулятор Sony VTC5A
200 грн
Акумулятор Sony VTC6
230 грн
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)