Дріпкі RDA (Rebuildable Dripping Atomizer)


Дріпкі RDA (Rebuilable Dripping Atomizer)

Обслуговується атомайзер для дріппінга або RDA (Rebuildable Dripping Atomizer) в простолюдді -  дріпка. Іншими словами, це міні атомайзер, що перетворює рідину в пару, без будь-яких додаткових резервуарів (на відміну від бакомайзера) для рідини, крім невеликої ванночки.

Адже для початку роботи цього пристрою потрібно закапати кілька крапель рідини, яка потрапить на спіраль з бавовною всередині, і станеться процес випаровування. Якщо вона закінчиться повністю, дія необхідно буде повторювати. Для цього і потрібна дріпка, купити яку можна в інтернет-магазині Vape Hydra і яка на відміну від бакомайзера дозволяє дуже часто проводити процес заправки рідини. З її допомогою вдається отримати багато пара, а також вона відмінно передає смакові якості рідин. Так що незручності, які виникають в процесі експлуатації (часте закапування) не мають значення, і багато хто віддає перевагу саме Дріп-Атомайзери.

Переваги та недоліки дріпок

Як і будь-який товар, дріпка має свої переваги і недоліки, які необхідно вивчити перед покупкою.

Головним її достоїнством є можливість максимально передавати смакові характеристики використовуваної рідини і швидко їх міняти, але приступати до цього потрібно тільки тоді, коли попередня повністю випарувалася, щоб не змішати два смаку в один. Якщо ви втомилися від старої рідини на бавовні можете відкрити купол дріпкі і просто подути на спіраль, утримуючи кнопку, дана дія допоможе швидше позбутися обридлого смаку на ваті.

Недоліком її використання вважається велике пароутворення воно звичайно в першу чергу вважається також і плюсом, в людних місцях її НЕ попарити якщо ви культурна людина. Також складність може скласти її намотування і установка спіралей.

Ще одним мінусом є те, що сигарету з дріпкой потрібно постійно заповнювати рідиною, яка випаровується після одного сеансу паріння, тоді як в баку вона може зберігатися певний час, і вистачає її нема на один раз. Тому парильникам дріпок варто завжди носити з собою флакон рідини.

В даний час на ринку представлені оригінальні дріпкі, які розрізняються за типом обдування:

  • Верхній, досить рідкісне явище, користь такого обдування вкрай сумнівна, отримати досить смаку і пара досить складно.
  • Нижній прекрасно передає смак, але до недоліків можна віднести постійне протікання рідини;
  • При бічному охолодженні буде більше пара, але він поступиться в смаку нижньому;
  • Гібридний (змішаний) має на увазі наскільки видів обдування.

Також у продажу є дріпкі, що відрізняються за типом стійок, які можуть бути класичними, Велосіті, притискними і т.д. Купити дріпку в Україні можна в інтернет-магазині Vape Hydra, розглянувши існуючі особливості, і вибрати її відповідно до особистих переваг.
Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)
0