Дріпкі RDA (Rebuildable Dripping Atomizer)


Дріпкі RDA (Rebuilable Dripping Atomizer)

Обслуговується атомайзер для дріппінга або RDA (Rebuildable Dripping Atomizer) в простолюдді -  дріпка. Іншими словами, це міні атомайзер, що перетворює рідину в пару, без будь-яких додаткових резервуарів (на відміну від бакомайзера) для рідини, крім невеликої ванночки.

Адже для початку роботи цього пристрою потрібно закапати кілька крапель рідини, яка потрапить на спіраль з бавовною всередині, і станеться процес випаровування. Якщо вона закінчиться повністю, дія необхідно буде повторювати. Для цього і потрібна дріпка, купити яку можна в інтернет-магазині Vape Hydra і яка на відміну від бакомайзера дозволяє дуже часто проводити процес заправки рідини. З її допомогою вдається отримати багато пара, а також вона відмінно передає смакові якості рідин. Так що незручності, які виникають в процесі експлуатації (часте закапування) не мають значення, і багато хто віддає перевагу саме Дріп-Атомайзери.

Переваги та недоліки дріпок

Як і будь-який товар, дріпка має свої переваги і недоліки, які необхідно вивчити перед покупкою.

Головним її достоїнством є можливість максимально передавати смакові характеристики використовуваної рідини і швидко їх міняти, але приступати до цього потрібно тільки тоді, коли попередня повністю випарувалася, щоб не змішати два смаку в один. Якщо ви втомилися від старої рідини на бавовні можете відкрити купол дріпкі і просто подути на спіраль, утримуючи кнопку, дана дія допоможе швидше позбутися обридлого смаку на ваті.

Недоліком її використання вважається велике пароутворення воно звичайно в першу чергу вважається також і плюсом, в людних місцях її НЕ попарити якщо ви культурна людина. Також складність може скласти її намотування і установка спіралей.

Ще одним мінусом є те, що сигарету з дріпкой потрібно постійно заповнювати рідиною, яка випаровується після одного сеансу паріння, тоді як в баку вона може зберігатися певний час, і вистачає її нема на один раз. Тому парильникам дріпок варто завжди носити з собою флакон рідини.

В даний час на ринку представлені оригінальні дріпкі, які розрізняються за типом обдування:

  • Верхній, досить рідкісне явище, користь такого обдування вкрай сумнівна, отримати досить смаку і пара досить складно.
  • Нижній прекрасно передає смак, але до недоліків можна віднести постійне протікання рідини;
  • При бічному охолодженні буде більше пара, але він поступиться в смаку нижньому;
  • Гібридний (змішаний) має на увазі наскільки видів обдування.

Також у продажу є дріпкі, що відрізняються за типом стійок, які можуть бути класичними, Велосіті, притискними і т.д. Купити дріпку в Україні можна в інтернет-магазині Vape Hydra, розглянувши існуючі особливості, і вибрати її відповідно до особистих переваг.Дрипка Advken Breath RDA (Сталевий)
449 грн
Дрипка Geekvape Loop V1.5 RDA (Gun Metal)
599 грн
Дрипка THC Tauren RDA (Brass Black)
625 грн
Дрипка Vandy Vape Bonza V1.5 RDA (Matte Black)
619 грн
Дрипка Vandy Vape Paradox RDA (Сталевий)
699 грн
Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)