Атомайзери / Баки для електронних сигарет


Атомайзери / Баки для електронних сигарет

Необхідною складовою всіх електронних сигарет є атомайзери або баки, без яких неможлива її робота. Саме всередині випарної камери атома створюється пар, коли батарейний мод подає струм на спіраль вона починає грітися доводячи рідину якої змочений бавовна до температури її кипіння.

Все починається з натискання кнопки на батарейному моді, але якщо її не відпустити вчасно, рідина в ґноті випаруватися і може з'явитися неприємний присмак гару, якій пропаде тільки після зміни бавовни або спіралей. Атомайзери можуть мати різну форму, розміри, обсяг і розмір повітропроводів, але функціонують вони за одним принципом.

Незважаючи на всю простоту в використанні, електронні сигарети і їх комплектуючі, зокрема атомайзери, вимагають відповідного дбайливого догляду, який продовжить термін служби вашого девайса. Не останню роль в цьому відіграють технічні характеристики бака, його модель, частота використання, обслуговування та якість рідини, використовуваної для паріння.

Якщо ви бачите, що кількість виробленої пари значно менше, а під час польоту присутній специфічний неприємний присмак, слід негайно зайнятися обслуговуванням атомайзера. Під обслуговуванням мається на увазі зміна бавовни і спіралей або випарника на нові.

Види атомайзери

  • Обслуговуються. Цей вид є повністю обслуговується, можна поміняти бавовна і спіраль, причому спіраль цілком можна намотати самостійно.
  • Необслуговувані. У таких Атомайзери змінюється тільки випарник, деякі моделі випарників можуть бути обслуговуються і в них можна поміняти бавовна і спіраль.
  • Комбіновані є одними з популярних серед усіх існуючих, в які можна поставити різні випарники (ті що обслуговуються, які не обслуговуються). У першому випадку є можливість заміни вати і спіралі, а в другому окремо спіраль і вату замінити буде не можна, проблема вирішиться тільки покупкою і зміною випарника.

Розглянувши всі тонкощі і види, ви можете купити атомайзер, необхідний саме вам, який буде відповідати за ефективну роботу пристрою. Купити атомайзер в Києві можна в інтернет-магазині Vape Hydra, не витрачаючи на це занадто багато часу.
Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)
0