POD-системи

POD система – електронна сигарета маленької потужності і мініатюрного формату для паріння в стелс режимі. Нові пристрої на ринку електронних сигарет, популярність придбали завдяки винаходу сольового нікотину який дозволив отримати ефект насичення при маленькій потужності пристрою, завдяки своїй властивості швидко засвоюватися організмом людини на відміну від звичайного органічного нікотину.

Найчастіше пристрій являє собою невеликий батарейний відсік і окремий картридж (резервуар) з рідиною. У картриджі розташований нагрівальний елемент для випаровування рідини.
Картриджі бувають як одноразові так і перезаправні(багаторазові) і навіть картриджі де є можливість з часом замінити нагрівальний елемент. Для того щоб перезаправити такі багаторазові картриджі підійде сольова рідина яка купується окремо.

Чому POD системи заслуговують уваги?

Завдяки своїм розмірам вони дуже зручні у використанні, не виробляють велику кількість пари, дозволяючи користуватися цими пристроями як на роботі, так і за кермом автомобіля.
Купити POD систему це також чудова можливість заощадити, самі пристрої доволі дешеві в порівнянні з аналогами, а завдяки мінімальній витраті рідини із-за малої потужності також дуже економічні в обслуговуванні.Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)
0