Механічні моди (Мехмоди)


Механічні моди (Мехмоди)

Останнім часом серед курців різного віку величезною популярністю користується мехмод - електронна сигарета, яка, незважаючи на свою назву, не має з електроніки абсолютно нічого. Вона має просту і зрозумілу конструкцію, що складається з металевої труби (з міді, сталі або латуні), і кнопки для подачі напруги на нижньому або верхньому підставі, яка замикає ланцюг.

Рівень заряду акумулятора впливає на потужність механічного мода. Чим він буде вище, тим максимально буде потужність і навпаки. Існують моделі мехмодов з декількома акумуляторами, а називаються вони бокс-моди. В даний час на ринку представлена ​​величезна кількість оригінальних мехмодов, що відрізняються тільки зовнішнім дизайном, адже технічні характеристики однакові у всіх виробників.

Перш ніж купити мехмод, потрібно розібратися у всіх за і проти цього девайса.

До переваг можна віднести:

  • Простота у використанні. Не потрібно нічого налаштовувати, а для початку роботи досить натискання кнопки.
  • Нескладна конструкція, яка має на увазі надійність, адже ламатися нема чому.
  • Досить невисока ціна.
  • Різноманітність моделей.
  • Має можливість встановлення будь намотування, і експериментувати за вашим бажанням, виробляючи хмари ароматного пара.

До недоліків можна віднести:

  • Відсутність електроніки відбивається на можливості короткого замикання, що вимагає дотримання правил техніки безпеки і обережності під час використання, а також це пристрій може перезарядитися або розрядитися, за цим потрібно уважно стежити і не допускати подібного.
  • Акумулятор є слабкою ланкою мехмода, тому слід купувати моделі якісних, надійних брендів, які не зламаються, а не гнатися за дешевою вартістю.
  • При покупці деяких моделей мехмодов в комплекті не передбачені акумулятори та зарядні пристрої. Їх необхідно буде купувати окремо.
  • У конструкції не передбачено стабілізатор напруги, і при неправильній намотуванні потужність знизити не вдасться, що призведе до зменшення вироблення пара і може з'явитися присмак гару, який доведеться терпіти, або ж змінювати намотування, або чекати повної розрядки акумулятора.
  • За типом коннектора мехмоди можна розділити на моделі з гібридною кнопкою і класичні.

Варто відзначити, що якщо ви ніколи не користувалися електронними сигаретами, існує ризик зробити щось неправильно, зіпсувавши тим самим пристрій, але якщо ви все-таки вивчили всі «за» і «проти» і вирішили придбати мехмод, купити його можна в інтернет -магазин Vape Hydra за прийнятною ціною.


В категорії немає товарів