Батарейні моди електронних сигарет


Батарейні моди електронних сигарет

Сучасні вейпи істотно відрізняються від своїх попередників зручним сучасним функціоналом і широким модельним рядом. Колись максимумом, який варто було очікувати від вейпа - була наявність невеликої батарейки, простого світлодіодного індикатора і наповненого рідиною картриджа. Сьогодні ж покупцям доступний величезний вибір комплектуючих з принципово новими можливостями. Зокрема, сьогодні можливо самостійно підбирати комплектуючі - рідини, атомайзери, зарядки, випарники і т.д.

На окрему увагу заслуговує батарейний мод - він представляє собою блок який служить джерелом харчування для електронної сигарети. Батарейний мод робить процес вейпінга максимально комфортним, а також дозволяє налаштовувати потужність на вашу перевазі. Батарейні моди з регульованою потужністю (W) називаються (варівати), а моди де регулюється напруга вихідного струму (V) називаються (варівольти).

Вибір батарейного мода

Перед тим, як придбати боксмод, ми рекомендуємо ознайомитися з основними факторами, на які варто звертати увагу при покупці:

  1. Тип акумулятора - одним з найбільш поширених варіантів є типорозмір 18650, також користуються попитом моди з акумуляторами 18350 і 26650.

  2. Потужність мода - найбільш популярні моди з потужністю від 50 - 200w. 

  3. Міцність корпусу - вона повинна бути досить високою, щоб ваш девайс міг повноцінно працювати навіть після падіння.

  4. Важливий фактор - це дизайн боксмода, адже він повинен не тільки мати хороші технічні характеристики, але і подобатися вам своїм зовнішнім виглядом.

  5. Дисплей  - на ньому висвітлюються вся інформація, він може бути як чорно-білий так і кольоровим. У деяких нових модах він вже навіть сенсорний.

Якісний і сучасний боксмод має вбудовану плату, яка забезпечує безпеку використання девайса - вона захищає його від перегрівання, короткого замикання, відключення живлення при затиску кнопки і т.д.

Перевага батарейного мода полягає в тому, що він має досить тривалий термін експлуатації, дуже простий і безпечний у використанні і має доступну кожному вартість. Крім того, він хороший тим, що він самостійно нагріває атомайзер і генерує імпульси струму.

Купити батарейний мод

У нашому інтернет-магазині Vape Hydra ми пропонуємо вже перевірені часом і позитивними відгуками наших клієнтів, а також абсолютно нові і незвичайні сучасні батарейні моди. Ми допоможемо підібрати вам девайс з широким функціоналом і стильним дизайном для максимальної відповідності вашим потребам.

Якщо ви як раз зібралися купити батарейний мод - сміливо звертайтеся в наш магазин Vape Hydra, оформляйте заявку на сайті або по телефону і ми організуємо доставку не тільки по Києву, але і в будь-який інший місто країни вже сьогодні, щоб ви могли насолоджуватися вейпінгом вже завтра !
Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)
0